if_photoif_put_inmenu
СНІГУР
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 130-51-51 Показати
+38 (066) +38 (066) 327-77-40 Показати

СНІГУР - Про компанію | ibud.ua

Каталог товарів

Про компанію СНІГУР

   Блага цивілізації і сучасні технології, що полегшують життя людині за своєю суттю ворожі біологічному середовищі проживання людини. За  це людина платить дуже дорого - погіршення психічного і фізіологічного здоров'я. В умовах постійного перебування в просторі  мегаполісів і місць з високорозвиненою інфраструктурою людина накопичує психологічне та емоційне напруження, йому необхідний контакт  з природним середовищем, як в інтер'єрних, так і екстер'єрних просторах. Зняти напругу допомагає середу, над створенням якої природа трудилася  мільйони років без втручання людини, і ця середу може бути створена з використанням засобів ландшафтного дизайну.

  Ландшафтний дизайн  - Сфера діяльності, спрямована на формування комфортної архітектурного середовища з використанням засобів озеленення, геопластики, водних  пристроїв, малих архітектурних форм, декоративного покриття, елементів освітлення. Основним завданням ландшафтного дизайну є створення  комфортного середовища для життєдіяльності людини з екологічних, функціональним і естетичним показникам.

   Рішення естетичних завдань  спрямоване на створення гармонійного середовища з використанням рослин, що надає позитивний емоційний вплив на людину.  У процесі створення об'єктів ландшафтного дизайну виникає синтез природних елементів і штучних форм. За допомогою ландшафтного  мистецтва людина перетворює довколишній простір за законами краси.

Контактна інформація

Тел.:
+38 (098) +38 (098) 130-51-51 Показати
+38 (066) +38 (066) 327-77-40 Показати
Адреса:
Україна, Біла Церква, ул. Таращанская, 130
Показати на карті Сховати карту